fabian-removebg-preview

"OD ROKU 1994 SME PRINIESLI LUXUS už do viac ako 10.000 SLOVENSKÝCH DOMÁCNOSTÍ" - Martin Fabián, zakladateľ Zrkadlá-Fabián, s.r.o.

Prípadová štúdia #3: V čom sú vaše zrkadlá od tých lacných?

Toto je rada č. 3, čítajte pozorne až do konca, pretože sa dozviete ako 10 000 realizácií po celej Európe, priniesli naplnenie do našich životov. 

Občas sa nás pýtate: „Čím sú vaše zrkadlá iné ako tie lacnejšie?“

Všetkým.

Od čírosti, hrúbky a životnosti samotného skla, 
cez opracovanie a obrúsenie zrkadla, 
patentovanú bezpečnostnú kostru, 
cez detailné spracovanie konštrukcie svietidiel, 
optimálne nad-dimenzované pasívne chladenie, 
uloženie a odraz svetla vytvárajúce dokonalé osvetlenie, 
až po najvyššiu kvalitu použitých komponentov a ich životnosť.

Takmer všetky „bežné iné“ zrkadlá sú v profesionálnych kruhoch známe nasledovnými spoločnými neduhmi: lacné sklo často s potenciálnou vrodenou „chorobou„, takže má po čase tendenciu začať černieť a polovičná hrúbka skla s nedostatočným zrkadlením.

Takže okrem toho, že vám doma visí toxické „dielo“ (drvivá väčšina zrkadlových produktov má olovenú zrkadliacu vrstvu namiesto ekologicky-nezávadného zrkadla aké používame my) sa to nakoniec odrazí aj na chabej opacite, takže osvetlenie vám začne postupne presvitať.

Keď sme pri osvetlení, LED technológia je v roku 2023 úplne na inej úrovni akú nájdete v ponuke „obchodníkov s poľskými zrkadlami“ na internete. Viete, že LED svetelné body sa zvyknú „vypaľovať“. A keď sa vypália, čo môže človek urobiť? V skratke nič, môže zrkadlo vyhodiť. Tiež ako zdroje energie sú takmer vždy používané lacné čínske transformátory, takže po čase vám začne zrkadlo s toxickým olovom a „odfláknutou“ opacitou blikať a nepríjemne rezonovať či rovno prestane svietiť úplne. Čo bude výsledkom? Toto sú veci, ktoré spozorujete časom, ale už od začiatku je jasné, ak by ste porovnali na jednom mieste kvalitu svetla nášho produktu a akékohoľvek iného, že sa nepozeráte na produkt v tej istej kvalitatívnej triede.

Jednoducho, nevyrobíte kvalitné zrkadlo za cenu neodzrkadlujúcu ani cenu jednotlivých komponentov.

Je to ako keď porovnáte Škodovku s Mercedesom. Aj Škoda je dobré auto, ale Mercedes – veď viete, kvalita, prémiovosť a garancia. 

Žarty bokom. Nie sme obchodníci so zrkadlami, ale výrobcovia. Nie v pásovej výrobe, ale manufaktúre. Každý milimeter vášho nového zrkadla prechádza cez naše ruky. Vaša zhmotnená predstava dokonalého diela. Nedá sa to celkom opísať, ale tiež je to úplne iná robota vytvárať niečo od návrhu, idei až po samotnú inštaláciu ako vykladať z pásu nejaký tuctový produkt. Všetci, ktorí na vašom diele pracujeme to robíme s pôžitkom. Pretože každé dielo je unikátne a má svoju dušu, ktorá vdýchne nový život do vášho interiéru.

Úprimne, keď sme v 1994 začínali s výrobou zrkadiel, netušil som, že mi to prinesie také naplnenie v živote a že toľko ľudí túži po niečom tak dokonalom ako ja.

S úctou,

Martin FabianMartin Fabián
Zakladateľ Zrkadlá Fabián, s.r.o.
Tel.: +421 905 501 378
Výroba: Topolianska 118, Michalovce
Showroom (bez obsluhy): OC STYLA Bratislava

PS: ďakujeme za vašu pozornosť a teraz vyvstáva otázka: Aké bude to vaše dokonalé a unikátne zrkadlo? Pošlite nám foto interiéru a otvoríme prvú kapitolu…

Najnovšie fotky a videá z realizácií zrkadiel na mieru si môžete pozrieť aj na našich sociálnych sieťach:

Vyrábame pre Vás zrkadlá, najčastejšie do kúpeľne, ale vždy na mieru už takmer 30 rokov. Pomôžeme Vám s návrhom, alebo nám môžete poslať vizualizáciu od architekta a postaráme sa nielen o výrobu, ale aj o bezpečnú dopravu a čistú montáž. Ďakujeme.

 

Na základe 28 recenzií.
Stanislav Luzbetak
Stanislav Luzbetak
2021-08-06
Overená
Pekná práca a profesionálny prístup.
anna fekeshazyova
anna fekeshazyova
2021-08-02
Overená
Dobrý deň. Týmto by som sa chcela poďakovať firme zrkadlafabian.sk za profesionálnu skúsenosť, ktorú mi preukázali hneď od začiatku nášho stretnutia. Od výberu z množstva produktov ( v mojom prípade zrkadlo do kúpelne a zrkadlo v drevenom ráme do chodby), až po samotnú donášku a profesionálnu inštaláciu. S úsmevom zodpovedané všetky otázky ma len utvrdili v profesionalite a ochote tejto firmy zanechať čo najspokojnejšieho zákazníka, čo sa im v mojom prípade podarilo na 100%! Ešte raz ďakujem!
Pavol Poremba
Pavol Poremba
2021-05-18
Overená
Sme veľmi spokojní s našimi zrkadlami ktoré nám vyrobili v #ZRKADLAFABIAN Sú vyrobené presne na mieru podľa našich predstáv 😃 S radosťou odporúčame 😉👍🍀🪞
Carlos Abreu
Carlos Abreu
2021-04-25
Overená
Zrkadla Fabian si zasluzia minimalne 5hviezdiciek,mozme len odporucit, nadcasove, precizne na mieru vyrobene zrkadla. Okrem kvality zrkadiel, musime vyzdvihnut aj samotnu bezproblemovu komunikaciu s majitelom od prvotneho telefonatu,zamerania a cenne rady pri technickom rieseni.
Ladislav Ladomersky
Ladislav Ladomersky
2021-04-11
Overená
Zrkadlá FABIÁN môžem určite len odporúčať každému, kto hľadá naozaj kvalitnú a precíznu prácu. Samotné zrkadlá sú nádherné a dodajú pocit luxusu a nadčasovosti do interiéru. Profesionálny prístup od objednávky cez telefonické upresňovanie detailov až po finálnu montáž. Je vidieť, že sa pán Fabián vo svojom remesle naozaj našiel. Vyskúšajte a nebudete ľutovať. Eva z Bardejova
Zuzana Osuska Corral
Zuzana Osuska Corral
2021-04-08
Overená
Krásna práca, profesionalny prístup, veľmi rýchle dodanie. Som maximálne spokojná 🙂
zuzana chobotova
zuzana chobotova
2021-04-07
Overená
zrkadlá ktoré Vás rozžiaria a spravia Vám neskutočnú atmosferu , vrelo odporúčam

10.000 realizácií na mieru od roku 1994 po celom Slovensku, Česku a EÚ:

Zrkadlo na mieru od Fabiána ste mohli vidieť:

? POMOC - klik tu »

Potrebujete poradiť či pomôcť? Zavolajte:

✆ 0905 501 378‬ - klik tu »

Sme profíci, robíme to už 25 rokov.

x
Zavolajte nám

3 prípadové štúdie, ktoré vám ukázu:

Ako sa nenechať obabrať a vedieť rozlíšiť nekvalitné
a predražené zrkadlo od majstrovského diela:

zrkadlo na mieru