Zrkadlá – ako ich doručíme až k vám domov?

Náklady na dodanie výrobku sú kalkulované individuálne v závislosti od hodnoty objednávky, množstva a veľkosti zrkadla. Cena za dopravu Vám bude určená pred Vaším záväzným potvrdením objednávky.

V tomto mesiaci doprava pre celé Slovensko: 19€. Platí pre všetky objednávky prijaté v tomto mesiaci a na dopravu v rámci rozvozu v nami navrhnutom dni a čase.

Rozvoz realizujeme našimi chlapcami a vlastným autom minimálne raz za dva týždne. Vami preferovaný deň a čas dajte vedieť včas. Prípadné obmedzenia oznámte už pri objednávke.

V prípade, že Vám nami navrhnutý čas nevyhovuje, zrkadlo Vám doručíme vo Vami stanovenom čase počas pracovného týždňa. Služba doručenia v dohodnutom čase je spoplatnená sumou plus 50€.

Zrkadlo je veľmi krehká vec a s my tým počítame. Preto doručíme vaše nové zrkadlo až k vám domov bezpečne a zaručene na základe vašich individuálnych potrieb. Naše zrkadlá už viac ako 25 rokov cestujú k spokojným klientom po celom Slovensku.

Takže vždy po objednávke sa s vami individuálne dohodneme na presnom termíne a čase dodania vášho nového zrkadla. Samozrejme, že všetky dôležité podrobnosti nájdete v časti obchodné podmienky.

Vy sa postaráte o miesto pre uloženie zrkadla a my ho bezpečne dopravíme až k Vám domov.

Pokračujte k výberu zrkadla – klik