Zrkadlá – ako ich doručíme až k vám domov?

Aká je cena a podmienky dopravy?

Robíme pravidelný rozvoz (1-2x mesačne) po celom území SR vo vlastnej réžii. Trasy a čas sú optimalizované podľa miest dodania. Cena dopravy v rámci pravidelného rozvozu je 29€.

Ako to prebieha?

Minimálne 1 deň pred rozvozom vám navrhneme deň a hodinu dodania. Nemusíte sa báť, zo skúsenosti za posledných 6 mesiacov sú to min. 3 dni vopred. Ak Vám to ale nevyhovuje, tak navrhneme iný neskorší termín zvyčajne o 3 týždne neskôr, ale aj ten je iba orientačný. Upresní sa opäť pred dodaním.

Čo ak mi dodanie v rámci pravidelného rozvozu nevyhovuje?

V tom prípade si môžete objednať individuálnu dopravu na vopred presne dohodnutý deň a hodinu. Vtedy je cena počítaná od počtu kilometrov z našej adresy v Michalovciach v cene min. 1,50€ za prejdený kilometer (tam a späť).

Rozvoz realizujeme našimi pracovníkmi a vlastným autom minimálne raz za dva týždne. Prípadné obmedzenia oznámte už pri objednávke.

Zrkadlo je veľmi krehká vec a s my tým počítame. Preto doručíme vaše nové zrkadlo až k vám domov bezpečne a zaručene na základe vašich individuálnych potrieb. Naše zrkadlá už viac ako 25 rokov cestujú k spokojným klientom po celom Slovensku a Európe.

Takže vždy po objednávke sa s vami individuálne dohodneme na presnom termíne a čase dodania vášho nového zrkadla.

Vy sa postaráte o miesto pre uloženie zrkadla a my ho bezpečne dopravíme až k Vám domov.