O nás

PREČO FABIÁN?

Od začiatku existencie ideme svojou vlastnou cestou so zámerom vybudovania jedinečnej komplexnej služby zameranej na manufaktúrnu výrobu luxusných zrkadiel na mieru s ambíciou uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov.

Patriť k najlepším výrobcom zrkadiel na svete bolo od samého počiatku značky motivujúcim faktorom jej rozvoja.

Z toho vyplýva aj 5 pilierov FABIÁN:

1. KOMPLEXNOSŤ
+ DIZAJN PORADENSTVO
+ ZRKADLÁ NA MIERU
+ STAROSTLIVOSŤ O ZRKADLÁ

Postaráme sa o vás od úplneho začiatku analýzou vašich potrieb až po servis hotového zrkadla. Ponuka nezahŕňa len výrobu zrkadla na mieru na mieru z najkvalitnejších materiálov a technológií na svete, ale aj kompletný servis od poradenstva, návrhu, výroby, dopravy, montáže až po následnú starostlivosť a servis.

2. OSOBNÁ STAROSTLIVOSŤ A ODBORNOSŤ
+ STABILNÝ TÍM
+ DLHODOBÝ VZŤAH

Odborný konzultant a zakladateľ značky, pán Fabián, vám osobne na prvom stretnutí vypracuje váš osobný imidž návrh zahŕňajúcu farebnú typológiu interiéru, typológiu svetla, a osobné preferencie budúcich užívateľov. Sme vám k dispozícii sedem dní v týždni, dlhodobo sa o vás a vaše zrkadlá staráme. Na želanie a na základe vašich individuálnych potrieb pripravia pre vás komplexné riešenie pre váš interiér.

3. VLASTNÁ VÝROBA
+ CELÝ PROCES POD KONTROLOU
+ KONŠTANTNOSŤ KVALITY
+ DOKONALÉ HARMÓNIA S INTERIÉROM

Nevyhnutnou súčasťou skutočne špičkovej služby s garantovaným výsledkom je existencia vlastnej výroby špecializovanej na luxusné zrkadlá na mieru, vďaka ktorej dokážeme v najvyššej forme spracovávať všetky druhy materiálov a technológií a tým uspokojovať aj najnáročnejších klientov. Veľmi dôležitou podmienkou garancie výsledku je mať celý proces personalizovaného diela na mieru pod kontrolou. V tom je podstata výroby na mieru a individuálneho prístupu k preferenciám klienta. Vďaka vlastnej výrobe a neustále precizovanému know-how vieme dodať komplet realizáciu na vopred dohodnutý termín.

4. UNIKÁTNE KNOW-HOW

+ 30 ROČNÉ SKÚSENOSTI
+ VLASTNÉ MODELY
+ VLASTNÁ VÝROBA
+ ZRKADLÁ NA MIERU NAHOTOVO
+ ÚSPORA ČASU

Vytvoriť dobré zrkadlo, lepšie povedané dokonalé zrkadlo na mieru, je skutočným umením. Treba ovládať celý proces tvorby, rešpektovať všetky nuansy svetla, poznať vlastnosti materiálov, mať perfektne zvládnutú konštrukciu a technológie. Špecialista na každú fázu realizácie je zárukou tejto virtuozity. Vďaka procesom, ktoré sme 20 rokov vyvíjali a ďalšie roky stále precizujeme.

5. NEKOMPROMISNÉ GARANCIE

+ ODBORNOSŤ
+ PROFESIONALITA
+ ISTOTA

Filozofia FABIÁN je postavená na absolútnej dôvere klienta v značku a preto Vám garantujeme že vždy dodáme to, čo sľúbime,

Úsporu času
Dizajn, Štýl a Originalitu
Odbornosť a Profesionalitu
Najlepšiu možnú službu s konzistentnými štandardami kvality
Privátny prístup
Termíny dodania

Vedenie:

Zakladateľ

Martin Fabián

Financie / CFO

Jana Fabiánová

Výroba / COO

Ján Mroč

Marketing / CMO

Jozef Antol