loader image
 

Jedinečný dizajn na mieru

logo fabi

Slovenský výrobca zrkadiel úplne na mieru s LED svetlom

Neobmedzené možnosti tvaru, veľkosti a funkcií umožňujú vytvoriť jedinečné zrkadlo ako súčasť interiéru.

Neobmedzené možnosti

tvaru, veľkosti, materiálov a funkcií umožňujú vytvoriť jedinečné zrkadlo ako súčasť interiéru

IMG_0511

Spoľahlivý výrobca

od 1994 už viac ako 11000 (tis.) realizácií po celom Česko-Slovensku (koncoví klienti aj B2B).
Sme #1 nielen na Slovensku.

Kleopatra

Full Servis

od návrhu, cez zameranie, výrobu, dovoz až po inštaláciu a odovzdanie. Sme zvyknutí predčiť Vaše očakávania.

KAJ_1659

Moderná technológia

Najmodernejšia LED technológia zaručuje bezúdržbovosť, dlhú životnosť a nízku spotrebu energie. Moderné materiály sú základom ľahkej a bezpečnej konštrukcie. Elektronika vyvinutá na mieru zabezpečuje jednoduché a intuitívne ovládanie (dotykové i bezdotykové).

Dotyk svetla

Pomocou znázornených dotykových plôch vypínačov dokážete okrem zapnutia a vypnutia svetlo aj regulovať. Máte možnosť meniť intenzitu a pri použití biodynamického LED svetla môžete meniť teplotu svetla. Na zapnutie alebo vypnutie odhmlievania nie je potrebný samostatný vypínač. Môže byť spojený s osvetlením alebo podsvietením. Tiež osvetlenie a podsvietenie nemusia mať samostatný vypínač. Môžete ich ovládať spoločne. To znamená, že na ovládanie osvetlenia, podsvietenia a odhmlievania vám stačí jeden vypínač na zrkadle.

Náš príbeh

screenshot 2019-11-23 o 20.35.14_výsledok

Prvá dodávka

Ťažké začiatky

Milý priaznivec moderného dizajnu, musím sa vám k niečomu priznať. Moji rodičia ma mnohému naučili a už od útleho detstva mi prizvukovali: 

“Keď chceš niečo robiť poriadne, musíš to robiť celým svojím srdcom”. A tak som sa v máji 1994 rozhodol zasvätiť celý svoj život skrášľovaniu našich domovov a dať do toho viac ako celé svoje srdce – celý svoj život. Pamätám sa, mal som vtedy v hlave len jedinú myšlienku.

Spomínam si, keď sme o 4 mesiace neskôr, ešte v provizórnej dielni v garáži u svokrovcov, vyrábali naše prvé zrkadlo pre mladú rodinku v Michalovciach, mal som v hlave stále tú samú myšlienku.

No a dnes o 25 rokov neskôr, pri každom jednom zrkadle, od návrhu cez výrobu až po jeho namontovanie a odov- zdanie, mám v hlave stále len jednu a tú samú myšlienku:

Tvrdá práca

Neuveríte mi, ale keď som v časoch po rozdelení Česko-Slovenska hľadal pre nás pekné zrkadlo, ktoré by nebolo „len bežné”, museli sme cestovať aspoň do Rakúska.

Nikto sa tomu na Slovensku ani v Česku nevenoval celým svojim srdcom a mohli sme tu nájsť len to, čo nájdete aj dnes: tuctové alebo fádne zrkadlá, ktoré sa zákazníkovi snažia „zalepiť oči“ najnižšou cenou, ako inak – na úkor kvality a životnosti.

Preto sme od zrodu robili to, čo dnes – cestujeme a čerpáme námety na tých najvychytenejších svetových výstavách, hlavne v Taliansku alebo Nemecku.

Prečo? Aby sme pre našich zákazníkov mohli vyrobiť ešte dokonalejší výrobok.

Odvtedy prinášame do Vašich domácností, za slovenské ceny, neprekonateľnú nemeckú kvalitu a nadčasový taliansky dizajn.

Prvá výstava

Showroom

Jednotka na Slovensku

Ďakujeme Vám za každodenné pochvalné slová a Vaše neustále sa zvyšujúce požiadavky na kvalitu, luxus a účel- nosť, pretože po 25 rokoch sme hrdí na to, že ste z nás urobili to, čím sme: Jednotkou vo výrobe zrkadiel v Česko- Slovensku.

Za náš team, Martin Fabián Zakladateľ

PS: Máme pre vás jeden praktický tip – ak plánujete v blízkej budúcnosti rekonštrukciu či výstavbu, urobte v stene za plánovaným zrkadlom prívod elektriny a takisto pri vypínačoch miesto na jeden prívod pre zrkadlo. Ušetríte si tým neskôr niekoľko hodín vŕtania, sekania, škárovania a nebudete musieť robiť kompromis ohľadom osvetlenia zrkadla.

Kolekcie zrkadiel

Nové modely

led-067

Rad Empoli

Zrkadlá Empoli

Predstavujú jednoduchosť skombinovanú so svetlom, ktoré je vo funkcii podsvietenia zrkadla a tým zvýrazňuje okolitý priestor. Výsledkom je dojem, že „pláva na stene a vznáša sa v priestore“.

ŠÍRKA OSVETLENIA

Každý rozmer, umiestnenie a účel zrkadla má svoju vhodnú šírku a polohu osvetlenia. O polohe a type podsvietenia platí to isté.

Zrkadlá Milano

Predstavuje harmonické zladenie funkčného osvetlenia a príjemného podsvietenia do ukážkového celku. Pás osvetlenia hore, podsvietenie hore a dole.

TEPLOTA SVETLA

Na výber máte aj teplotu osvetlenia aj teplotu podsvietenia, ktorú je vhodné za určitých podmienok dokonale kombinovať.

Rad Milano

Rad Ostia

Zrkadlá Ostia

Ostia predstavuje kombináciu dvoch pôvodne samostatných zrkadiel.

V tejto realizácii je to kruh s osvetlením MILANO A10 uložený na podsvietenom obdĺžniku EMPOLI R1.

Možností je viac. Viete si predstaviť aj iné? Možno krajšie?
Ako pri všetkých našich zrkadlách aj pri tomto je ešte veľa priestoru na jeho individualizáciu, jeho prispôsobenie vám a vašim predstavám.

Akú teplotu osvetlenia použijeme, kde umiestnime podsvietenie, ako ich budeme ovládať?

To sú tie otázky, ktoré nám umožnia ho prispôsobiť vášmu interiéru.

Galéria realizácií

Viac ako 25 rokov, viac ako 11 000 relizácií, tisíce šťastných rodín.

Referencie

„Dozvedel som sa o Vás z internetu. Veľmi kladne hodnotím Váš profesionálny a ústretový prístup k zákazníkovi. S výrobkom som veľmi spokojný. Bez výhrad by som odporúčal Vašu firmu ďalej.“
Viliam
zo Želiezoviec
„Pán Fabián, musím sa poďakovať, tie zrkadlá vyzerajú perfektne. Svietia tak, že každý, kto ich videl, ich obdivoval. Tak prosím to tretie bez osvetlenia vymeňme za väčšie s osvetlením. Chlapci pri montáži boli perfektní.“
M.M.
z Bratislavy
„Mali sme od vás zrkadlo v našom prvom byte a boli sme s ním veľmi spokojný. Teraz staviame dom a objednali sme si zrkadlo opäť od vás, lebo máte tie najkrajšie zrkadlá.”
Vladimír
z Michaloviec

Pridajte sa k tisíckam náročných klientov

Viac ako 25 rokov skúseností, vyše 11 000 realizácií po celom Česko-Slovensku, koncoví zákazníci aj B2B segment, hotely, developeri, obchodné centrá. Ak hľadáte zrkadlo svetovej kvality a najmodernejšieho dizajnu, práve ste ho našli.

Máte už náš najnovší katalóg?

Nájdete v ňom viac o nás, o našich produktoch, o našich realizáciách, či už pre koncových zákazníkov alebo v spolupráci s architektami či B2B segmentom.

Vyžiadajte si ho zdarma klik tu »

Viete, že sa o Vás staráme aj po dodaní?

Ku každej realizácii teraz dostanete okrem iného aj náš nový špecializovaný prípravok s nano-technológiou pre dokonalú starostlivosť o Vaše jedinečné zrkadlo

Ozvite sa nám priamo na:
0905 501 378 alebo zrkadla@fabian.sk

Kontakty

Zrkadlá Fabián

Našou misiou je priniesť do Vašej domácnosti zrkadlo svetovej kvality a najmodernejšieho dizajnu, ktoré by počas mnohých dekád vyvolávalo v očiach každej Vašej návštevy obdivné pohľady.

© Copyright 2018 Zrkadlá Fabián - Všetky práva vyhradené

? POMOC - klik tu »

Potrebujete poradiť či pomôcť? Zavolajte:

✆ 0905 501 378‬ - klik tu »

Sme profíci, robíme to už 25 rokov.

x
Zavolajte nám

3 prípadové štúdie, ktoré vám ukázu:

Ako sa nenechať obabrať a vedieť rozlíšiť nekvalitné
a predražené zrkadlo od majstrovského diela:

zrkadlo na mieru