Ak máte zrkadlo s osvetlením aj podsvietením tak sú vhodnejšie dva okruhy s vývodmi vo výške vašich očí.

Potrebujete vývod 230V v strede umiestnenia zrkadla a ideálne k nemu aj vypínač na vhodnom mieste na stene. Ak si budete všímať polohy vypínačov na našich realizáciách tak získate odpoveď. O trajektóriu nemusíte mať obavy, pretože to vieme detekovať špeciálnymi prístrojmi.

Vy spájate len káblový vývod zrkadla s káblovým vývodom elektriny zo steny.

Toho nášho áno. Treba len dodržať odporúčaný postup a použiť nami dodané súčasti.

Ak je sádrokarton aspoň vhodne (nemusí byť perfektne) ukotvený tak pomocou nášho systému uchytenia vieme zaťaženie rozložiť tak, aby ste Vy mohli pokojne spať.

Montuje sa pomocou nášho patentovaného spôsobu uchytenia, je dimenzovaný na 5x väčšie zaťaženie ako je potrebné. Toto nie je planý sľub, ale výsledok reálnych záťažových testov v našej michalovskej dielni, ktoré uskutočňujeme.

Denno-denne sa bežne stretávame s rôznymi obkladmi, takže sme na to v tomto smere profesionálne pripravení. Základom je mať správny vrták. Na rôzne materiály sú rôzne vrtáky a navyše s tým máme bohaté skúsenosti. Takže ani 25mm hrubý kameň nie problém.

Ak to montujeme my tak nie a Vy ak dodržíte presne odporúčaný postup, tak takisto. Samozrejme treba dať pozor na veci, na ktoré Vás vieme upozorniť a nie je dôvod, aby sa rozbilo.