Pri určitých rozmeroch je väčšia hrúbka zrkadla nevyhnutné, resp. minimálne odporúčané. Inak záleží od Vášho vkusu.

Ideálne v strede. Jednoduchý návod pre Vás je, ak sa postavíte pred stenu so zrkadlom a v strede vo výške očí označíte polohu prívodu pre elektrikára.

Potrebujete mať elektrický kábel v stene. Stačí to. V prípade vlastného vypínača alebo inteligentného elektrického rozvodu to prekonzultujeme individuálne.

Jednoduchá odpoveď. Dané dielo je len pre Vás, inak by sme ho nevyrábali. Nie je a nebude použiteľné pre nikoho iného. Od roku 1994 rokov sa nám ešte nestalo, aby sme vyrábali dve rovnaké zrkadlá.

Ideálne je, aby ste naše zrkadlá videli naživo.

Samozrejme, robíme to bežne.

Zavolajte nám na číslo ‭+421 905 501 378‬ pre overenie dostupnosti a dohodneme si vhodný čas a podmienky. Táto služba nie je zadarmo, ale vo výsledku Vás nemusí stáť nič dokonca ešte ušetríte.

Ak viete, čo presne chcete, tak na našom webovom konfigurátore zrkadlafabian.sk/vypocet si to jednoducho sami vyklikáte alebo ak si nebudete vedieť rady, tak nám zavolajte na ‭+421 905 501 378‬ a navedieme vás alebo prídeme k vám a na mieste to nameráme a navrhneme najlepšie riešenie pre Vás.

Ak sa chcete v zrkadle dobre vidieť a upraviť, tak univerzálnu, t.j. neutrálnu teplotu.

Ale ak chceme docieliť nejaký zaujímavý efekt, tak to vieme urobiť použitím extra teplých alebo studených farieb svetla (viac pri telefonickej alebo osobnej konzultácii).

Často teploty kombinujeme, pretože sa nám to osvedčilo. V kúpeľni to vytvára príjemnú atmosféru tým, že kam pozriete, tam je svetlo nastavené tak ako je potrebné. Pri inteligentnom ovládaní vieme so svetlom urobiť zázraky.