Realizácia zrkadiel vo veľkosti XL pre vilu veľkosti XL v Nitre + video

Jedna z najkrajších realizácií, tentokrát vo vile v Nitre

Klient: mladý pár. rodinka s 1 ročnou dcérkou.

Miesto: nová lokalita rodinných domov v Nitre.

28.10.2020 nám zákazník zavolal, následne sme si vymenili pár emailov. Mal prichystaný návrh od architekta. Dozvedel sa o nás z veľtrhu Nábytok a bývanie v Nitre

Meranie prebehlo v sobotu 31. októbra, nasledovala výroba a samotná realizácia bola v utorok 24. novembra.

„Pre nás je dôležité, aby sa klient nemusel obmedzovať a mohol dostať vyrobené presne také zrkadlo ako naozaj chce a potrebuje."

Celá zákazka sa skladala z troch samostatných projektov:

A. Štyri metre a 3mm široké trojdielne bezolovnaté (4GREEN) zrkadlo v hosťovskej kúpeľni. Pôvodný návrh architekta sme nakoniec s klientom upravili. Neurobili sme ho v kuse, kvôli problematickému prístupu do kúpeľne, ale delenie sme zladili s delením nábytku. Stredná časť trojdielneho zrkadla je model Milano65 s rozmermi 100 x 200 cm s osvetlením hore a podsvietením rovnakej farby. Bočné zrkadlá sú model Empoli05 s rozmermi 100×100 a podsvietením hore v neutrálnej bielej a dole nasmerované na drevený pult v teplej bielej farbe.

B. Veľké okrúhle bezolovnaté (4GREEN) zrkadlo, v master bedroom (rodičovskej spálni), model Empoli A 160 x 160 s podsvietením studenej farby.

Zrkadlo na mieru Fabián - Výroba a montáž

C. Okrúhle bezolovnaté  (4GREEN) zrkadlo s osvetlením aj podsvietením neutrálnej farby, model Milano A11 o priemere 110cm a malá okrúhla Elba A s priemerom 35cm. Zaujímavosťou je, že toto malé zrkadlo je len dočasné, aby sa v ňom malá slečna mohla vidieť kým vyrastie na veľkú slečnu. Rodičom sa to páčilo.

Charakteristickým rysom tejto realizácie bola hladká spolupráca od prvého kontaktu až po realizáciu.

Pozrite si ešte pár video-záberov z tejto realizácie:

Tešíme sa z tejto realizácie a prajeme veľa radosti a estetiky, ktoré tieto zrkadlá na mieru budú novej rodinke majiteľov prinášať.

Komentár realizácie spracoval: 
Martin Fabián, zakladateľ 
Tel: +421 905 501 378