ZAREGISTRUJ SA A VYHRAJ VSTUPENKY

Vďaka našim newslettrom budete mať vždy prehľad o aktuálnych trendoch a akciových cenách.
Je to jednoduché, zadajte svoju mailovú adresu a my vás budeme informovať.

A teraz môžete vyhrať vstupenky na výstavu Nábytok a bývanie v Nitre.

zrkadla sutaz

Trvanie súťaže:

Súťaž trvá od 29. 2. do 8. 3. 2020 (nedeľa 20:00).

Podmienky účasti v súťaži:
Zadanie mailovej adresy, na ktorú budeme zasielať informačné maily.

Cena v súťaži:
Vyžrebovaných bude päť (5) výhercov, ktorý získajú vstupenku na výstavu Nábytok a bývanie v Nitre.

Účel súťaže: 
Účelom súťaže je reklama a podpora predaja výrobkov organizátora, t.j. zrkadlá na mieru slovenského výrobcu Fabián. Cieľom súťaže je motivovať spotrebiteľov k výberu a nákupu tovarov zabezpečením ich priameho zapojenia sa do súťaže, a tak im dať možnosť získať organizátorom garantovanú hodnotnú výhru. Zároveň cieľom súťaže je získanie mailových kontaktov, na ktoré bude organizátor zasielať informačné newslettre s ponukou tovarov, služieb, akcií a informácií o spoločnosti Zrkadlá Fabián.

Žrebovanie:
Žrebovanie sa uskutoční 8. 3. 2020 len z tých súťažiacich, ktorí zadali mailovú adresu a súhlasili s podmienkami súťaže. Výsledky žrebovania budú zverejnené na web stránke www.zrkadlafabian.sk.
Výherca bude kontaktovaný mailom. Odovzdanie cien prebehne formou  zaslania Slovenskou poštou 1. triedou v pondelok 9. marca 2020, t.j. výherca ibh obdrží poštou do svojej schránky výhru v utorok 10.marca 2020.

Ochrana osobných údajov: Zobraziť


Po kliknutí na ODOSLAŤ Vám do pár minút príde potvrdzujúci email. Prosím otvorte ho a kliknite na priložený odkaz v emaili pre potvrdenie správnosti vašej emailovej adresy.